توسعه کسب و کار الکترونیکی چگونه است؟

ارائه دهنده خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی

توسعه کسب و کار الکترونیکی چگونه است؟

تخصصی بودن این زمینه و نیز اهمیت بالای آن سبب شده تا افراد در زمینههای مختلف شغلی مشاوره ارائه بدهند. با این حال برخی از مشاوران کسب و کار ممکن است منابع و نمونههایی برای تسهیل انجام این مراحل را به شما معرفی کنند یا اینکه خود آموزشهایی در این زمینه داشته باشند. یعنی خلق درآمد و ثروت باید برای تمام ذینفعان حال و آینده منفعت همه جانبه در بر داشته باشد. به هر حال برای پاسخ به این سؤالات بایستی طرح کسب و کار خود را تدوین نمایید. به بیان دیگر این مدل ها که در واقع چارچوبی برای پول سازی هستند به سه پرسش کلیدی درباره شرکت ها پاسخ می دهند: کدام فعالیت ها، چگونه و چه وقت باید انجام شوند؟ در واقع وظیفه اصلی یک مشاورمدیریت شرکت یا سازمان و بهترین مشاور کسب و کار در تهران در شرکت های مشاوره کسب و کار این است که بتواند با ارائه راهکارهایی، نیازهای مشتریان کسبوکاری را برطرف کند. من با سه شرکت سرویس هاست کار کردم در بین این ها طرح الماس نت افراز توانست رضایت من را جلب کند.
https://www.narbonbd.com/

به چه کسانی سرویس خواهید داد؟ این چار چوب نشان می دهد که یک کسب و کار چه مجموعه فعالیت هایی را، چگونه و در چه زمانی می باید انجام دهد تا مشتریان از آن چه که از کسب وکار انتظار دارند بهره مند شوند و کسب و کار نیز به سود دست یابد. این طرح ها همچنین ممکن است توسط شرکت هایی که بدنبال جذب کارکنان کلیدی، تجارت یا فعالیت جدید، کنار آمدن با عرضه کننده گان مواد خام یا … برای تنظیم یک طرح کسب و کار، لازم است طرحی برای بازاریابی و فروش محصولات یا عرضه خدمات خود داشته باشید. در این مدل با توجه به منابع در دسترس و نیاز مشتری، پیشنهادی برای عرضه ارزش مورد نظر مشتری ارائه شده و منافع و درآمد نصیب شرکت می سازد. مدل کسب و کار ابزاری برای تامین منافع مشتری و منافع صاحب کسب و کار است. این نقصان در تعریف مدل های نوین کسب و کار الکترونیک بیش از سایر حوزه ها احساس می شود. طرح های کسب و کار به آنهایی که اقدام به نگارش و مطالعه آنها می کنند در اجرا کردن برخی از مراحل کار کمک می کنند. نکته: مطالعات نشان می دهد افرادی که بدون مطالعه و تنظیم طرح کسب و کار اقدام به شروع کار می کنند، در مقابله با مشکلات و افت و خیزهای اقتصادی و بازار کار توان کمتری دارند و احتمال ورشکستگی و عدم موفقیت شان زیاد است. 

قبل از هرگونه سرمایه­ گذاری، اجرای پروژه و یا هر فعالیت اقتصادی دیگر، انجام مطالعات امکان­ سنجی(FS) لازم است. مدل کسب و کار به بیان ساده عبارت است از شیوه ای که شرکت در فعالیت های تجاری در پیش گرفته و با کسب درآمد ثبات خود را حفظ می نماید. این مطالعات در پی یافتن پاسخ این سوال هستند که " آیا این فعالیت تجاری توجیه ­پذیر است ؟". واحد تجاری را می توان مجموعه ای از قراردادها میان سهامداران، مدیران، کارکنان، فروشندگان، مشتریان، دولت و اعتباردهندگان فرض نمود (رهنمای رودپشتی و صالحی، 1389، ص 458). هر یک از گروه ها، قراردادی جدا با شرکت دارند، سهامداران و اعتباردهندگان، منابع مالی مورد نیاز واحد تجاری را تامین می کنند و در عوض، بازده مورد انتظار خود را میخواهند. مشاوره سریع تر و کاملتر ، درخواست خود را همراه با اطلاعات لازم فقط و فقط از طریق پیامک یا… یک طرح مکتوب واضح با بسته بندی جذاب سبب خواهد شد تا حامیان و سرمایه گذاران آسان تر به آن گرایش پیدا کنند.
https://www.narbonbd.com/business-development-projects/

در دورهی 3 تا 5 ساله، آنها را مشخص نموده و طریقهی بازگشت سرمایه را نیز در این برنامهی ریز شده بگنجانید. پشم شیشه الیاف بسیار ریز معدنی است که دارای پوشش است. اصول این مدل بر تولید محتوا در فضای اینترنت استوار است. در حدود بیست درصد از شرکت های هلدینگ از این استراتژی تبعیت می کنند. با توجه به اهمیت شناسایی ریسک در شرکت پتروشیمی نوری و در راستای الزامات بورس ودر جهت کاستن ریسک های موجود،کمیته ریسک شرکت با تصویب هیات مدیره و حکم مدیر عامل شرکت تشکیل گردید. بله می توانیم ولی با ریسک بالاتری! در این مقاله قصد نداریم وارد مباحث آکادمیک شویم ولی آشنایی با مفاهیم اولیه کسب و کار می تواند بسیار راه گشا باشد. زمانی که سازمان قصد دارد در مفهوم پایداری و بقا تجدید نظر کند. زمانی که افراد یا سازمانها قصد دارند کسب و کار جدیدی ایجاد کنند. زمانی که یک کار آفرین نیاز به جذب سرمایه گذار یا یک شریک تجاری داشته باشد، تنها چیزی که یک سرمایه گذار مطمئن و هوشمند را راضی خواهد کرد که سر میز مذاکره با وی بنشیند، داشتن طرح کسب و کار می باشد. طرح تجاری ممکن است یک کسب و کار نوپا و جدید یا یک کسب و کار موجود(که می­خواهیم تکنولوژی ویا تجهیزات آن را خریداری نماییم)، توسعه یک کسب و کار موجود و یا حتی ایجاد یک سازمان جدید برای کسب و کار موجود باشد.

۰ ۰
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.